1. Jutro Ks. Rafał z dziećmi i młodzieżą parafialną wyrusza na wypoczynek letni. O błogosławieństwo na ten czas będziemy modlić się na Mszy św. o godz. 7.00
  2. Jutro po Mszy św. o godz. 19.00 zapraszamy na modlitwę przed Najświętszym Sakramentem za osoby uzależnione i współuzależnione od alkoholu i innych używek. Intencje można pozostawiać w skrzynce przy wyjściu z kaplicy
  3. W czwartek uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Taca na konserwację bazyliki Św. Piotra na Watykanie oraz na działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej. Udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy nawiedzą w tym dniu katedrę lub konkatedrę i tam pobożnie odmówią Ojcze nasz i Wierzę.
  4. W tym tygodniu I sobota miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Msza o godz. 19.00, po Mszy nabożeństwo zakończone Apelem Jasnogórskim.
  5. Od 1 lipca (sobota) do końca sierpnia Msze św w dni powszednie będą o godz. 18.00 i 19.00. Nie będzie porannej Mszy o 7.00. W niedziele nie będzie Mszy św. o 17.00.
    Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki od 19.30 do 20.30. W pilnych sprawach zapraszamy po wieczornych Mszach św. Spowiedź w czasie wakacji 15 min przed Mszami św.
  6. Jak usłyszeliśmy w liście biskupów 10 września w Markowej w Archidiecezji Przemyskiej odbędzie się beatyfikacja rodziny Ulmów wydanej na rozstrzelanie za ukrywanie ośmiorga Żydów. Wstępnie planujemy wyjazd z naszej parafii na tę uroczystość. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w pielgrzymce prosimy o zapisanie się w zakrystii, lub przez stronę internetową do końca czerwca. Dalsze informacje podamy, o ile zgłosi się odpowiednia liczba osób.
  7. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Faustyna Katarzyna Burza z par. tut. i Kamil Kwiecień z par. tut; Klaudia Sowińska z par. tut. i Łukasz paweł Pyzel z par. tut.
  8. Rozpoczęły się wakacje szkolne i czas urlopów. Wszystkim parafianom życzymy udanego, przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku
Last modified: 25 czerwca, 2023