1. Do przyszłej niedzieli przyjmujemy zaproszenia na wizytę duszpasterska. Zgłoszenia można dokonać poprzez szablon na stronie internetowej, lub pisemne wypełnienie zgłoszenia w kaplicy. Kartki z zaproszeniami znajdują się przy wyjściu po lewej stronie. Wypełnione prosimy wrzucać do skrzynki z intencjami na nowenny. Już dziś dziękujemy za wszystkie zaproszenia i czekamy na spotkania z parafianami. Harmonogram wizyty podamy w ostatnich dniach listopada.
  2. Bielanki z naszej parafii zapraszają na krótką prezentację o ich patronce bł. Karolinie Kózce, dziś po Mszy św. o godz. 11.00
  3. Także po Mszy o 11.00 będzie rozdanie nagród dla zwycięzców gry terenowej :Święci są okej” o bł. Carlo Acutisie, którą zorganizowali katecheci w Szkole Podstawowej nr 356 z okazji Uroczystości Wszystkich Świętych. Gratulujemy zwycięzcom.
  4. W środę o godz. 18.00 nowenna do św. Rity. Intencje w trudnych sprawach można składać w skrzynce przy wyjściu z kaplicy. Od dzisiaj intencje na wszystkie nowenny można również składać przez stronę internetową w zakładce „nowenny”
  5. W sobotę na Mszę św. o godz. 19.00 i spotkanie formacyjne zapraszamy członków Żywego Różańca. W czasie Mszy odbędzie się przyjęcie nowych członków wspólnoty różańcowej.
  6. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na comiesięczne spotkanie w przyszłą niedzielę 26 XI o godz. 19.00 Msza św. i po Mszy dalsze spotkanie w kaplicy
  7. Zapowiadane sobotnie spotkanie z historykiem Panem Leszkiem Żebrowskim jest odwołane. Od wiosny planujemy cykl różnych spotkań o czym poinformujemy w późniejszym czasie.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, a szczególnie tygodnika Idziemy. W nim ciekawy artykuł „O co się modlić”.
Last modified: 25 listopada, 2023