1. Dziś obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Na zakończenie Mszy św. o 12.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z aktem poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi. Za publiczne odmówienie aktu można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. Jeszcze dziś przyjmujemy zaproszenia na wizytę duszpasterska. Zgłoszenia można dokonać poprzez szablon na stronie internetowej, lub pisemne wypełnienie zgłoszenia w kaplicy. Wypełnione prosimy wrzucać do skrzynki z intencjami na nowenny. Harmonogram wizyty w okresie adwentu zamieścimy w tym tygodniu na stronie internetowej.
  3. Jutro po Mszy św. o godz. 19.00 adoracja z modlitwą za osoby uzależnione i współuzależnione. Przypominamy, że intencje na modlitwę można składać zarówno w skrzynce przy wyjściu z kaplicy jak i przez formularz na stronie parafialnej w zakładce „nowenny:
  4. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o 7.00, 15.00 o Miłosierdziu Bożym, oraz o 18.00 i 19.00. Spowiedź rano o 7.00, po południu o godz. 15.00 i od godz. 17.00
  5. W I sobotę miesiąca zapraszamy na Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Nabożeństwo rozpocznie się Mszą św. o godz. 19.00, a zakończy Apelem Jasnogórskim o 21.00
  6. Za tydzień pierwsza niedziela adwentu. Już dziś zapraszamy na roraty codziennie (poza niedzielami) o godz. 6.45. Po Mszy św. kakao i bułeczki w domu parafialnym
  7. Od przyszłej niedzieli będzie można nabyć opłatki i świece wigilijne Caritas
  8. Od przyszłej niedzieli parafialny zespół caritas rozpocznie zbiórkę produktów żywnościowych i środków czystości dla bezdomnych w Czerwonym Borze. Będzie można je pozostawiać w koszu przy ołtarzu św. Jana Pawła II.
  9. Za tydzień, w niedzielę o godz. 15.00 w hali sportowej szkoły nr 356 w ramach diecezjalnej ligi siatkówki drużyna oazy naszej parafii zmierzy się z zespołem połączonych warszawskich parafii Apostołów Jana i Pawła i parafii Najczystszego Serca Maryi. Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania.
  10. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na potrzeby budowy kościoła.
Last modified: 1 grudnia, 2023