1. Rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej Ks. Marka Lemiecha, Proboszcza budującego nowy kościół w Parafii Matki Odkupiciela w Wielgolesie Brzezińskim. Gorąco zachęcamy do uczestniczenia w Mszach rekolekcyjnych i korzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania. W poniedziałek i we wtorek Msze św. rekolekcyjne o godz. 10.00, 18.00 i 19.30. Tacę z poniedziałku i wtorku przeznaczymy na budowę kościoła w Wielgolesie, którą prowadzi Ks. Marek. W tych dniach nie będzie porannej Mszy o 7.00.
 2. W poniedziałek i wtorek z racji rekolekcji kancelaria parafialna będzie nieczynna.
 3. Dziś w domu parafialnym odbywają się pokazy Ostatniej Wieczerzy w ramach „Ewangelii w wirtualnej rzeczywistości”. Zapraszamy osoby, które wcześniej się zarejestrowały. Gdyby ktoś chciał jeszcze dołączyć do pokazu, prosimy o podejście do sali św. Antoniego i być może po pewnym oczekiwaniu będzie taka możliwość.
 4. W czwartek o godz. 19.30 spotkanie Zespołu Caritas.
 5. Trwa zbiórka darów żywnościowych i środków czystości dla bezdomnych w Czerwonym Borze. Można je pozostawiać w koszu pod obrazem św. Jana Pawła II.
 6. Zamknęliśmy już zapisy na II wielkopostny turniej tenisa stołowego o Puchar Ks. Proboszcza. Zawody odbędą się w sobotę 16 marca od godz. 10.00. W najbliższym czasie na stronie internetowej pojawi się harmonogram rozgrywania turnieju.
 7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, a szczególnie diecezjalnego tygodnika Idziemy.
 8. Dziękujemy za ofiary składane na budowę kościoła. Obecnie kontynuujemy prace przy elewacji kościoła, a w następnej kolejności będziemy ocieplać dach wewnątrz kościoła.
 9. Zapowiedzi przedmałżeńskie:
  Robert Jankowski wdowiec z Par. Najwyższego Kapłana w Warszawie i Katarzyna Chrulska panna z par. tut
  Tomasz Jacek Laszko kaw. z par. Matki Bożej Królowej Aniołów w Warszawiei Małgorzata Maria Jaroszewicz panna z par. tut.
  Przemysław Birke kaw. z par. tut i Katarzyna Janicka panna z par. tut
Last modified: 16 marca, 2024