1. Dziś I niedziela miesiąca. Ofiary składane na tacę przeznaczamy na budowę kościoła. O godz. 18.30 Gorzkie Żale połączone z nabożeństwem do św. Szczepana patrona parafii. Intencje można pozostawiać w skrzynce przy wyjściu z kaplicy. O godz. 20.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Jutro o godz. 17.15 różaniec z modlitwą wypominkową.
  3. W czwartek o godz. 19.00 nowenna do św. Józefa.
  4. Za tydzień rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je Ks. Marek Lemiech, Proboszcz Parafii Matki Odkupiciela w Wielgolesie Brzezińskim. Już dziś zachęcamy do uczestniczenia w Mszach rekolekcyjnych i korzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania.
  5. Zostało jeszcze kilka wolnych terminów na pokaz Ostatniej Wieczerzy w ramach „Ewangelii w wirtualnej rzeczywistości”. Zapisy elektroniczne przez stronę internetową „www.miejsceslowa.pl” w zakładce „rezerwacja – Parafia p w. Św. Szczepana Warszawa”. Odnośnik znajduje się także na naszej stronie internetowej.
  6. Zachęcamy do włączenia się w zbiórkę darów żywnościowych i środków czystości dla bezdomnych w Czerwonym Borze. Można je pozostawiać w koszu pod obrazem św. Jana Pawła II.
  7. Przypominamy, że tylko do najbliższej soboty 9 marca przyjmujemy zapisy na II wielkopostny turniej tenisa stołowego o Puchar Ks. Proboszcza. Zawody odbędą się w sobotę 16 marca. Serdecznie zapraszamy do zabawy i rywalizacji. Zapisy i szczegóły na stronie internetowej.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, a szczególnie diecezjalnego tygodnika Idziemy.
  9. Dziękujemy za ofiary składane na budowę kościoła. W tym tygodniu wznawiamy prace budowlane. Dziś Ks. Proboszcz przebywa na zbiórce w Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Mińsku Mazowieckim.
Last modified: 9 marca, 2024