1. Dziś w kościele obchodzimy niedzielę modlitwy za misje i misjonarzy- ad gentes. Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na wspieranie pracy misjonarzy.
 2. Dziś po Mszy o godz. 19.00 w kaplicy comiesięczne spotkanie kandydatów do bierzmowania.
 3. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o 7.00, 15.00 o Miłosierdziu Bożym, oraz o 18.00 i 19.00. Spowiedź rano 7.00, po południu o godz. 15.00 i od godz. 17.00.
 4. W I sobotę miesiąca zapraszamy na Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Nabożeństwo rozpocznie się Mszą św. o godz. 19.00, a zakończy Apelem Jasnogórskim o 21.00.
 5. W Wielkim Poście zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych: Drogi Krzyżowe w piątki o godz. 17.30 dla rodziców z dziećmi, o godz. 19.30 – dla dorosłych prowadzone przez wspólnoty naszej parafii. Gorzkie Żale w niedziele o godz. 18.30. W dni powszednie poza piątkiem zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 połączoną z modlitwą różańcową od godz. 17.30 w intencji obrony życia ludzkiego.
 6. Zachęcamy do włączenia się w zbiórkę darów żywnościowych i środków czystości dla bezdomnych w Czerwonym Borze. Można je pozostawiać w koszu pod obrazem św. Jana Pawła II.
 7. Przy wyjściu z kaplicy umieszczona jest księga abstynencji. Wszystkich podejmujących rezygnację z używania alkoholu w okresie Wielkiego Postu lub w dłuższym czasie prosimy o wpisanie się do księgi.
 8. Zapraszamy do zapisywania się na pokaz Ostatniej Wieczerzy w ramach „Ewangelii w wirtualnej rzeczywistości”. Po modlitwie i medytacji nad Słowem Bożym możemy przenieść się do Wieczernika i zasiąść przy stole z Jezusem i apostołami. Pokazy odbędą się w niedzielę 10 marca w godz. 8.30 – 21.00. Zapisy elektroniczne przez stronę internetową „www.miejsceslowa.pl” w zakładce „rezerwacja” – Parafia p w. Św. Szczepana Warszawa.
  Odnośnik znajduje się także na parafialnej stronie internetowej. Pokazy są bezpłatne, jednak w trakcie będą zbierane dobrowolne ofiary na zrealizowanie następnych części Ewangelii.
 9. Od dziś można zapisywać się na II wielkopostny turniej tenisa stołowego o Puchar Ks. Proboszcza. Zawody odbędą się w sobotę 16 marca. Zapisy i szczegóły na stronie internetowej.
 10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, a szczególnie diecezjalnego tygodnika Idziemy.
Last modified: 2 marca, 2024