1. Dziś po Mszach św. odbywa się zbiórka do puszek na dzieło misyjne „Ad Gentes”.
  2. Przy wyjściu z kaplicy można nabyć wielkanocne świece Caritas.
    Zachęcamy także do przekazywania darów żywnościowych i środków czystości dla bezdomnych w Czerwonym Borze. Można je pozostawiać w koszu przy bocznym ołtarzu.
  3. W środę kończymy zapisy na I parafialny turniej tenisa stołowego o puchar Ks. Proboszcza. Zapisy i wszelkie informacje znajdują się na stronie internetowej. Zachęcamy szczególnie młodszych uczestników i kobiety.
  4. Z racji prowadzenia przez Ks. Proboszcza rekolekcji w innej parafii, w środę kancelaria parafialna będzie nieczynna. Zapraszamy w poniedziałek i wtorek.
  5. Nasza parafia organizuje letnie kolonie nad Jeziorem Białym, niedaleko Gniezna i Poznania, w dniach 26.06-06.07.2023 r. Cena wraz ze wszystkimi opłatami wynosi 2150 zł. Serdecznie zapraszamy na spotkanie organizacyjne 19.03.2023 o godz. 14.00 w sali św. Antoniego. Odbiór kart kolonijnych i zaliczka w wysokości 300 zł w dniu spotkania organizacyjnego.
  6. Za tydzień rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je Ks. dr Paweł Cieślik, liturgista, wykładowca w naszym seminarium i duszpasterz akademicki.
  7. Parafia św. Michała Archanioła zachęca do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej. Więcej informacji na plakacie i stronie edk.org.pl
  8. Dziękujemy za wspieranie budowy naszego kościoła. Niedługo, gdy miną ujemne temperatury w nocy, planujemy wznowić prace wewnątrz świątyni
Last modified: 18 marca, 2023