1. Dziś I niedziela miesiąca. Ofiary składana na tacę przeznaczamy na potrzeby budowy kościoła. O godz. 19.00 nowenna do św. Szczepana patrona parafii połączona z modlitwą dziękczynną za dobroczyńców i ofiarodawców budowy kościoła. Od godz. 20.00 do 21.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.
 2. Jutro o 17.15 różaniec wypominkowy za zmarłych.
 3. Także jutro rozpoczynamy rekolekcje dla uczniów szkoły nr 356. Plan rekolekcji został przekazany przez wychowawców, znajduje się także na stronie internetowej.
 4. W czwartek o godz. 19.30 spotkanie Caritas parafialnej. Jednocześnie dziękujemy za jałmużnę wielkopostną. Zebraliśmy 2970 zł. Za tydzień podamy na jaki cel przekażemy środki.
 5. W sobotę o 19.00 Msza św. wspólnotowa Służby Liturgicznej Ołtarza
 6. W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: Drogi Krzyżowe w piątki o godz. 17.30 dla rodziców z dziećmi, o godz. 19.30 – dla dorosłych prowadzone przez wspólnoty naszej parafii. Gorzkie Żale w niedziele o godz. 18.30. W dni powszednie poza piątkiem zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 połączoną z modlitwą różańcową od godz. 17.30 w intencji Kościoła. Przy wyjściu z kaplicy można nabyć wielkanocne świece Caritas.
 7. Zachęcamy do przekazywania darów żywnościowych i środków czystości dla bezdomnych w Czerwonym Borze. Można je pozostawiać w koszu przy bocznym ołtarzu.
 8. Nasza parafia organizuje letnie kolonie nad Jeziorem Białym, niedaleko Gniezna i Poznania, w dniach 26.06-06.07.2023 r. Cena wraz ze wszystkimi opłatami wynosi 2150 zł. Serdecznie zapraszamy na spotkanie organizacyjne 19.03.2023 o godz. 14.00 w sali św. Antoniego. Odbiór kart kolonijnych i zaliczka w wysokości 300 zł w dniu spotkania organizacyjnego.
 9. Jutro z naszej parafii wyjeżdża pielgrzymka lektorów wraz z ks. Rafałem do Rzymu i Asyżu, aby złożyć dziękczynienie przy grobie bł. Carlo Acutisa za relikwie w naszej parafii. Prosimy o modlitwę w intencji całej grupy.
 10. Czas postu to zaproszenie do troski o ducha, ale też nie zapominamy o naszym ciele. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na I parafialny turniej w tenisie stołowym o puchar Ks. Proboszcza. Jest to okazja do rywalizacji sportowej, ale także wspólnej zabawy. Zapisy i wszelkie informacje znajdują się na stronie internetowej.
 11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W dzisiejszym tygodniku Idziemy znajduje się artykuł Ks. Rafała Jabłkowskiego Kościół jak szpital polowy. Lektura obowiązkowa.
 12. Dziękujemy wszystkim wspierającym budowę naszego kościoła. Ks. Proboszcz gości dziś w parafii św. Wacława w Warszawie wspomagającej naszą budowę.
Last modified: 11 marca, 2023